TableField (7.x-3.2) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Fields
sk: Polia

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Filtered text (user selects input format)
sk: Filtrovaný text (používateľom vybraný vstupný formát)

en: characters
sk: znaky

en: permission
sk: právo

en: Comma ,
sk: Čiarka ,

en: Colon :
sk: Dvojbodka :

en: Semicolon ;
sk: Bodkočiarka ;

en: Pipe |
sk: Zvislý oddelovač |

en: textarea
sk: textová oblasť

en: Input type
sk: Typ vstupu

en: Rebuild Table
sk: Znovu vytvoriť tabuľku

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: %name must be higher or equal to %min.
sk: %name musí byť väčšie alebo rovné ako %min.

en: %name must be below or equal to %max.
sk: %name musí byť menšie alebo rovné ako %min.

en: Copy & Paste
sk: Kopírovať a vložiť
