TableField (7.x-3.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: permission
bn: অনুমতি
