TableField (7.x-3.4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Fields
bs: Polja

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Filtered text (user selects input format)
bs: Filtrirani tekst (korisnik bira format unosa)

en: %name must be a number.
bs: %name mora biti broj.
