TableField (7.x-3.4) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Fields
fi: Kentät

en: Sortable
fi: Lajiteltavissa

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Filtered text (user selects input format)
fi: Suodatettu teksti (käyttäjä valitsee syöttömuodon)

en: characters
fi: merkit

en: permission
fi: käyttöoikeus

en: textarea
fi: tekstialue

en: Input type
fi: Syöttömuoto

en: File upload
fi: Tiedoston lataus

en: %name must be a number.
fi: %namen on oltava numero.

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Hide empty columns
fi: Piilota tyhjät sarakkeet

en: %name must be higher or equal to %min.
fi: %name on oltava suurempi tai yhtäsuuri kuin %min.

en: %name must be below or equal to %max.
fi: %name on oltava yhtäsuuri tai pienempi kuin %max.

en: Table description
fi: Taulukon kuvaus
