TableField (7.x-3.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Weight
ku: سەنگ

en: characters
ku: هێما

en: permission
ku: مۆڵەتەکان

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان
