TableField (7.x-3.4) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Fields
lv: Lauki

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Filtered text (user selects input format)
lv: Filtrēts teksts(lietotājs izvēlas ievades teksa fromātu)

en: characters
lv: simboli

en: permission
lv: tiesības

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: Colon :
lv: Kols :

en: Plus +
lv: Pluss +

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Hide empty columns
lv: Paslēpt tukšās kolonnas
