TableField (7.x-3.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: Fields
oc: Camps

en: Sortable
oc: Classable

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Filtered text (user selects input format)
oc: Tèxte filtrat (l'utilizaire causís lo format d'entrada)

en: characters
oc: caractèrs

en: %name must be a number.
oc: %name deu èsser un nombre.

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge
