TableField (7.x-3.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Weight
sl: Teža

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: characters
sl: znaki

en: permission
sl: dovoljenje
