TableField (7.x-3.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: permission
th: สิทธิ์

en: %name must be a number.
th: %name ต้องเป็นตัวเลข

en: Manage display
th: จัดการการแสดงผล
