TableField (7.x-3.6) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: Fields
az: Sahələr

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: Plain text
az: Adi mətn

en: characters
az: personajlar

en: %name must be a number.
az: %name rəqəm olmalıdır.

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
