TableField (7.x-3.6) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Sortable
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཆོག་པ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ
