TableField (7.x-3.6) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: permission
gu: પરવાનગી
