TableField (7.x-3.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Weight
is: Vægi

en: Fields
is: Svæði

en: Sortable
is: Raðanlegt

en: permission
is: heimild
