TableField (7.x-3.6) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: permission
am: ፈቃድ
