TableField (7.x-3.6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: characters
ast: caráuteres

en: permission
ast: permisos
