TableField (7.x-3.1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Weight
da: Vægt

en: Fields
da: Felter

en: Sortable
da: Kan sorteres

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Filtered text (user selects input format)
da: Filtreret tekst (bruger vælge inddataformat)

en: characters
da: tegn

en: permission
da: tilladelse

en: Comma ,
da: Komma ,

en: Colon :
da: Kolon :

en: Semicolon ;
da: Semikolon ;

en: Pipe |
da: Lodret streg |

en: textarea
da: tekstområde

en: Input type
da: Input-type

en: This field is required
da: Dette felt er obligatorisk

en: File upload
da: Fil upload

en: %name must be a number.
da: %name skal være et tal.

en: Manage display
da: Håndtér visning

en: Hide empty columns
da: Skjul tomme kolonner

en: %name must be higher or equal to %min.
da: %name skal være større end eller lig med %min.

en: %name must be below or equal to %max.
da: %name skal være mindre

en: Table description
da: Tabelbeskrivelse

en: Sticky header
da: Sticky overskrift
