TableField (7.x-3.6) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: characters
km: តួអក្សរ

en: permission
km: សិទ្ធិ

en: %name must be a number.
km: %name ​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ​ ។

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
