TableField (7.x-3.4) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: characters
lt: simboliai

en: permission
lt: teisė

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Colon :
lt: Dvitaškis :

en: Semicolon ;
lt: Kabliataškis ;

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: Plus +
lt: Pliusas +

en: textarea
lt: teksto sritis

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: Rebuild Table
lt: Rekonstruoti lentelę

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: Stores a table of text fields
lt: Išsaugo lentelę tekstiniame laukelyje

en: How many Columns
lt: Kiek stulpelių

en: How many Rows
lt: Kiek eilučių

en: Table cell processing
lt: Lentelės langelio apdorojimas

en: To specify a default table, use the &quot;Default Value&quot; above. There you can specify a default number of rows/columns and values.
lt: Norėdami nurodyti numatytąją lentelę, naudokite &quot;Numatytoji reikšmė&quot; aukščiau. Čia galite nurodyti numatytąjį eilučių / stulpelių skaičių ir reikšmes.

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: The first row will appear as the table header. Leave the first row blank if you do not need a header.
lt: Pirmoji eilutė bus rodoma kaip lentelės antraštė. Palikite pirmąją eilutę tuščią, jei antraštės nereikia.

en: Table structure rebuilt.
lt: Lentelės struktūros pertvarkymas.

en: Change number of rows/columns.
lt: Pakeisti eilučių/stulpelių skaičių.

en: Successfully imported @file
lt: Sėkmingai importuotas @file

en: There was a problem importing @file.
lt: Importuojant @file kilo problema.

en: Upload CSV
lt: Įkelti CSV

en: Export Tablefield Data as CSV
lt: Eksportuoti Tablefield duomenis kaip CSV

en: Export Table Data
lt: Eksportuoti lentelės duomenis

en: CSV separator
lt: CSV skirtukas
