TableField (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Fields
sv: Fält

en: Sortable
sv: Sorteringsbar

en: Plain text
sv: Ren text

en: Filtered text (user selects input format)
sv: Filtrerad text (användaren väljer inmatningsformat)

en: characters
sv: tecken

en: permission
sv: behörighet

en: Comma ,
sv: Kommatecken ,

en: Colon :
sv: Kolon :

en: Semicolon ;
sv: Semikolon ;

en: Pipe |
sv: Lodrätt streck |

en: textarea
sv: textområde

en: Input type
sv: Inmatningstyp

en: File upload
sv: Uppladdning av fil

en: %name must be a number.
sv: %name måste vara ett tal.

en: Manage display
sv: Hantera visning

en: Hide empty columns
sv: Dölj tomma kolumner

en: %name must be higher or equal to %min.
sv: %name måste vara högre eller lika med %min.

en: %name must be below or equal to %max.
sv: %name måste vara lägre eller lika med %max.

en: Table description
sv: Beskrivning av tabell
