TableField Extended (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Weight
cy: Pwysau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Plain text
cy: Testun plaen
