TableField Extended (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Fields
el: Πεδία

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: This field is required
el: Αυτό το πεδίο είναι απαραίτητο

en: Table description
el: Περιγραφή πίνακα
