TableField Extended (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Plain text
eu: Testu laua
