TableField Extended (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Weight
sv: Vikt

en: Fields
sv: Fält

en: Plain text
sv: Ren text

en: Table description
sv: Beskrivning av tabell
