TableField Extended (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Weight
ar: الوزن

en: Fields
ar: الحقول

en: Plain text
ar: نص عادي
