TableField Extended (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Fields
ca: Camps

en: Plain text
ca: Text pla

en: Table description
ca: Descripció de la taula
