TableField Extended (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Weight
cs: Váha

en: Fields
cs: Pole

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Table description
cs: Popis tabulky
