TableField Extended (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Weight
da: Vægt

en: Fields
da: Felter

en: Plain text
da: Ren tekst

en: This field is required
da: Dette felt er obligatorisk

en: Table description
da: Tabelbeskrivelse
