TableField Extended (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Weight
es: Peso

en: Fields
es: Campos

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Rebuild Table
es: Reconstruir tabla

en: Table description
es: Descripción de la tabla
