TableField Extended (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Fields
et: Väljad

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Table description
et: Tabeli kirjeldus
