TableField Extended (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Weight
fi: Paino

en: Fields
fi: Kentät

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Table description
fi: Taulukon kuvaus
