TableField Extended (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Fields
gl: Campos

en: Plain text
gl: Texto sen formato
