TableField Extended (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ
