TableField Extended (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: The first row will appear as the table header. Leave the first row blank if you do not need a header.
hi: पहली पंक्ति तालिका प्रवेशिका की तरह प्रतीत होगी| अगर आपको प्रवेशिका नहीं चाहिए तो पहली पंक्ति खाली छोड़ें |
