TableField Extended (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Fields
hr: Polja

en: Plain text
hr: Obični tekst
