TableField Extended (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Weight
hu: Súly

en: Fields
hu: Mezők

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: This field is required
hu: Ez a mező szükséges

en: How many Columns
hu: Hány oszlop

en: How many Rows
hu: Hány sor

en: Table description
hu: Tábla leírása
