TableField Extended (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Weight
id: Bobot

en: Fields
id: Bidang isian

en: Plain text
id: Teks biasa

en: Table description
id: Deskripsi tabel
