TableField Extended (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Weight
it: Peso

en: Fields
it: Campi

en: Plain text
it: Testo semplice

en: Table description
it: Descrizione della tabella
