TableField Extended (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Fields
ja: フィールド

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: This field is required
ja: このフィールドは必須です。

en: How many Columns
ja: 列はいくつですか

en: How many Rows
ja: 行はいくつですか

en: Change number of rows/columns.
ja: 行数／列数の変更

en: Table description
ja: テーブルの説明
