TableField Extended (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Rebuild Table
lt: Rekonstruoti lentelę

en: Stores a table of text fields
lt: Išsaugo lentelę tekstiniame laukelyje

en: How many Columns
lt: Kiek stulpelių

en: How many Rows
lt: Kiek eilučių

en: Table cell processing
lt: Lentelės langelio apdorojimas

en: To specify a default table, use the &quot;Default Value&quot; above. There you can specify a default number of rows/columns and values.
lt: Norėdami nurodyti numatytąją lentelę, naudokite &quot;Numatytoji reikšmė&quot; aukščiau. Čia galite nurodyti numatytąjį eilučių / stulpelių skaičių ir reikšmes.

en: The first row will appear as the table header. Leave the first row blank if you do not need a header.
lt: Pirmoji eilutė bus rodoma kaip lentelės antraštė. Palikite pirmąją eilutę tuščią, jei antraštės nereikia.

en: Change number of rows/columns.
lt: Pakeisti eilučių/stulpelių skaičių.
