TableField Extended (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Weight
lv: Svars

en: Fields
lv: Lauki

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts
