TableField Extended (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Fields
nl: Velden

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Table description
nl: Tabelbeschrijving
