TableField Extended (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Fields
nn: Felt

en: Plain text
nn: Rein tekst
