TableField Extended (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Weight
oc: Pes

en: Fields
oc: Camps

en: Plain text
oc: Tèxte brut
