TableField Extended (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Weight
fa: وزن

en: Fields
fa: میدانها

en: Plain text
fa: متن ساده
