TableField Extended (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Weight
pt: Peso

en: Fields
pt: Campos

en: Plain text
pt: Texto simples

en: Table description
pt: Descrição da tabela
