TableField Extended (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Fields
ru: Поля

en: Plain text
ru: Простой текст

en: This field is required
ru: Это поле обязательно

en: Rebuild Table
ru: Перестроить таблицу

en: How many Columns
ru: Количество столбцов

en: How many Rows
ru: Количество строк

en: Table description
ru: Описание таблицы
