TableField Extended (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Weight
sk: Váha

en: Fields
sk: Polia

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Rebuild Table
sk: Znovu vytvoriť tabuľku
