TableField Extended (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: Table description
ta: பட்டிய விவரம்
