TableField Extended (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Fields
tr: Alanlar

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Table description
tr: Tablo açıklaması
