TableField Extended (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Weight
uk: Вага

en: Fields
uk: Поля

en: Plain text
uk: Простий текст

en: This field is required
uk: Це поле обов'язкове

en: Rebuild Table
uk: Перебудувати Таблицю

en: How many Columns
uk: Скільки Колонок

en: How many Rows
uk: Скільки Рядків

en: @field is a required field.
uk: @field є обов'язковим полем.

en: Change number of rows/columns.
uk: Змінити кількість рядків/колонок

en: Table description
uk: Опис таблиці
